Chinos

Chinosy to jeden z bardziej klasycznych modeli męskich spodni. Popularne dziś chinosy powstały na potrzeby armii brytyjskiej stacjonującej w Indiach.
Krótkie spodnie w stylu chinosów są elementem casualowych stylizacji, jednak są dużo bardziej eleganckie od takich samych spodni tylko jeansowych. To krój, który idealn... read more

Chinosy to jeden z bardziej klasycznych modeli męskich spodni. Popularne dziś chinosy powstały na potrzeby armii brytyjskiej stacjonującej w Indiach.
Krótkie spodnie w stylu chinosów są elementem casualowych stylizacji, jednak są dużo bardziej eleganckie od takich samych spodni tylko jeansowych. To krój, który idealnie sprawdzi się na co dzień, a nawet do pracy. Chinosy bardzo łatwo zestawić z innymi elementami garderoby, a można to zrobić na dwa sposoby- albo bardziej elegancko albo ciut bardziej sportowo. Pierwszy przykład to casualowy zestaw chinosów z marynarką i mokasynami- świetna propozycja np. na wyjście ze znajomymi na drinka. Druga propozycja to założenie chinosów do sneakersów i koszulki- idealny zestaw na co dzień, na spacer, na miasto. Oferta sklepu PITBULL.PL daje szeroki wybor chinosów, które dopasować można do setek ciekawych stylizacji i być tym samym mężczyzną z klasą, modnym, a jednocześnie wciąż ubranym na luzie.

hide full description

Filter

Flag
Purchase options
Products in promotion
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Your choice: Delete all

Newsletter

Subscribe our newsletter to receive information about
promotions and new products in our store: