Runmageddon

Runmageddon to forma terenowego wyścigu biegowego. To, co sprawia, że runmageddon jest tak często wybieraną formą aktywności oraz wyróżnia ją na tle innych biegów przełajowych jest system skomplikowanych i wymagających przeszkód, które sprawdzają na „rekrucie” umiejętność wspinania, podciągania, czołgania, a także pracy zes... read more

Runmageddon to forma terenowego wyścigu biegowego. To, co sprawia, że runmageddon jest tak często wybieraną formą aktywności oraz wyróżnia ją na tle innych biegów przełajowych jest system skomplikowanych i wymagających przeszkód, które sprawdzają na „rekrucie” umiejętność wspinania, podciągania, czołgania, a także pracy zespołowej. Pitbull Runmageddon to specjalna linia sponsorowanej odzieży technicznej, która zabezpiecza ciało rekruta przed otarciami, wychłodzeniem czy oparzeniami słonecznymi. Koszulki Pitbull Runmageddon będą stanowiły pakiet startowy podczas wyścigów sezonie 2017.

Runmageddon został zapoczątkowany w 2005 roku przez Stowarzyszenie OTK Rzeźnik, którzy odpowiedzialni są za organizację górskich ultramaratonów (80km) i Maratonu Biszczadzkiego. Bieg przełajowy został przez organizatorów urozmaicony rozbudowanymi przeszkodami na miarę wydarzeń survivalowych. W ten sposób organizatorzy starali się przełamać stereotyp bezcelowego biegu. Ponadto, to co szczególnie motywuje uczestników runmageddonu to nie tylko zabawa, ale także współzawodnictwo, rozwijanie umiejętności pracy grupowej oraz podnoszenie własnych możliwości fizycznych- wytrzymałościowych, wydolnościowych i siłowych.

Aby przygotować się do biegu poza przygotowaniem fizycznym należy zapewnić ciału odpowiednią ochronę. W kolekcji Pitbull Runmageddon dostępna jest techniczna odziez męska, damska oraz dziecięca. W kolekcji znalazły się koszulki i spodnie funkcjonalne, kurtki sygnowane logo Pitbull West Coast zaprojektowane z myślą o konkurencjach runmageddonu.

Organizatorzy runmageddonu nie stawiają żadnych ograniczeń przed rekrutami, zakładając że sami uczestnicy biegu mają pełna świadomość poziomu biegu i przygotowują się do niego w sposób umożliwiający im podjęcie wyzwania piekielnego biegu. Nie wiesz jak się przygotować? Podpowiadamy

hide full description

Filter

Flag
Category
Purchase options
Products in promotion
Manufacturer
Kolor
Gross price
    fromto
Your choice: Delete all

Newsletter

Subscribe our newsletter to receive information about
promotions and new products in our store: