Men

Pitbull West Coast jako jeden z czołowych producentów odzieży sportowej stał się autorem kolekcji specjalnej dedykowanej wyścigowi Runmageddon. Odzież męska oferowana przez naszą markę to spojenie wszystkich najważniejszych cech wyróżniających odzież funkcjonalną marki z uwzględnieniem specyficznych warunków panujących na t... read more

Pitbull West Coast jako jeden z czołowych producentów odzieży sportowej stał się autorem kolekcji specjalnej dedykowanej wyścigowi Runmageddon. Odzież męska oferowana przez naszą markę to spojenie wszystkich najważniejszych cech wyróżniających odzież funkcjonalną marki z uwzględnieniem specyficznych warunków panujących na trasie piekielnego biegu.

W ramach kolekcji zaprojektowane zostały 3 modele koszulek startowych- z flagą, szaro żółta i żółta w pasy. W naszym sklepie znajdziesz dodatkowe modele zachowane w tej samej gamie kolorystycznej. Proponowana odzież została zaprojektowana z wykorzystaniem formuły oferowanej przez markę Pitbull, a także w odpowiedni na warunki i wymagania wyścigu. W ramach tych elementów w odzieży uwzględniono system Quick Dry, dzięki któremu włókna odzieży szybko wysychają, 4 Way Strech, który sprawia, że materiał poddaje się rozciąganiu w każdym kierunku (poprzecznie i podłużnie) oraz Mesh Ventylation, czyli specjalnym siateczkom, które podnoszą poziom wentylacji i wspierają system odprowadzania wilgoci.

hide full description

Filter

Flag
Category
Purchase options
Products in promotion
Manufacturer
Kolor
Your choice: Delete all

No products matching your criteria were found.

Newsletter

Subscribe our newsletter to receive information about
promotions and new products in our store: